Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tray 8949505



*

nr 894 9505


TRAY

1950s, Laminat, length: 42,


50-tal, Laminat, längd: 42


Estimate:

300

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday May 12 2014
at 20:57:46


  • Bid history
Time Bidder Bid
10/5 07:25:07 1      100 kr
10/5 23:26:37 2      150 kr
11/5 10:09:00 1      200 kr
11/5 11:35:03 3      300 kr
12/5 11:21:59 1      300 kr
12/5 20:24:54 4      400 kr
12/5 20:26:09 5      400 kr
12/5 20:27:11 5      450 kr
12/5 20:32:09 4      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • May 12

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka laminat
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr